,–,mówiła,premier,Beata,Szydło,inaugurując,w,czwartek,Kongres,590,w,Rzeszowie." />POWRÓT
     2017-11-17 00:00:00

Premier Beata Szydło na Kongresie 590.


"Wygraliśmy wybory i dzięki zaufaniu Polaków mogliśmy stworzyć rząd, który dzisiaj prowadzi Polskę w bardzo dobrym kierunku" – mówiła premier Beata Szydło inaugurując w czwartek Kongres 590 w Rzeszowie.Odpowiedź na oczekiwania Polaków

Premier Beata Szydło oceniła, że w dniu drugiej rocznicy powołania jej rządu, wszyscy ministrowie zasługują na pochwałę. W jej opinii udało się zrealizować bardzo ambitne projekty, m.in. zabezpieczyć środki na sztandarowy program Rodzina 500+ i inne zadania. "Kiedy przystępowaliśmy do pracy, niewielu wierzyło, że to się powiedzie. Byli tacy, którzy mówili, że budżet państwa tego nie wytrzyma, którzy wątpili w te programy" – zauważyła premier. Jak dodała, po dwóch latach większość zobowiązań rządu zrealizowano, a pozostałe są w toku.

"Przez wiele lat jeździliśmy po Polsce i rozmawialiśmy z ludźmi, to były tysiące przejechanych kilometrów i setki spotkań" – premier Beata Szydło przypomniała, że program PiS był odpowiedzią na oczekiwania Polaków. Wspiera przedsiębiorców, przywraca rodzinom godne życie, a Polsce szacunek na arenie międzynarodowej.

"Każdy bez względu na to, gdzie mieszka, co robi w życiu, ma prawo, żeby jego marzenia w kraju nad Wisłą się realizowały" – podkreśliła premier. Dodała, że wyrównywanie szans dla wszystkich obywateli jest priorytetem rządu PiS.
#Dobre2Lata dla Polski

"Dzięki zaufaniu Polaków mogliśmy stworzyć rząd, który prowadzi dziś Polskę w bardzo dobrym kierunku, a diagnoza naszego lidera Jarosława Kaczyńskiego była słuszna" – premier dziękowała Polakom za wsparcie.

"Jestem dumna, że jestem Polką, że mieszkam w Polsce" – przekonywała premier. Podkreśliła, że Polska jest pięknym, rozwijającym się krajem. Krajem bezpiecznym, w którym każdy jest szanowany, bez względu na to, jakie ma poglądy i spojrzenie na świat. Jak zaznaczyła Prezes Rady Ministrów, takiej właśnie Polski chce obóz rządzący. "Taką Polskę budujemy i będziemy budować" – oświadczyła premier Beata Szydło.
Kongres 590

W ramach Kongresu 590 (liczba, którą w kodzie kreskowym określane są polskie produkty) w nowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Rzeszowie zaplanowanych jest 80 paneli w ramach kilku bloków tematycznych.

Paneliści będą dyskutować przez dwa dni m.in. o małych i średnich przedsiębiorstwach, projektach infrastrukturalnych, otoczeniu gospodarczym, start-upach, wyzwaniach biznesu, systemie podatkowym, energetyce, Polsce jako regionalnym centrum innowacji finansowych.

Planowane są też sesje specjalne, w których udział mają wziąć m.in. wicepremierzy - Mateusz Morawiecki, Piotr Gliński i Jarosław Gowin.


/fot.arch.redakcji//premier.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Premier - Beata Szydło


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION