POWRÓT
     2017-11-12 00:00:00

Premier Beata Szydło na obchodach Narodowego Święta Niepodległości.


Premier Beata Szydło wzięła udział w Mszy świętej z Aktem Dziękczynienia i Zawierzenia Opatrzności Bożej w Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie. Szefowa rządu złożyła także wiązankę przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej oraz wieniec na grobie ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego.

We Mszy świętej uczestniczyli przedstawiciele najwyższych władz Polski. Oprócz premier Beaty Szydło obecni byli także prezydent RP oraz marszałkowie Sejmu i Senatu.

Upamiętnienie marszałka Józefa Piłsudskiego

W 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości premier Beata Szydło złożyła wieniec przed pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego, jednej z najbardziej zasłużonych osób w walce o wolność i suwerenność Polski.

Prezes Rady Ministrów uczestniczyła również w uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych z okazji Narodowego Święta Niepodległości zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim. Odznaczenia wręczył prezydent RP Andrzej Duda osobom szczególnie zasłużonym dla wolnej Polski.
Uroczysta odprawa wart przed Grobem Nieznanego Żołnierza

Premier Beata Szydło wzięła udział w uroczystej odprawie wart połączonej z niepodległościowym Apelem Pamięci przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Oddając hołd walczącym za niepodległość Polski, szefowa rządu złożyła wieniec na Grobie Nieznanego Żołnierza.


/fot.arch.redakcji//premier.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Premier - Beata Szydło


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION