POWRÓT
     2017-10-05 00:00:00

Rozmowa premier Beaty Szydło z premierem Hiszpanii.


Premier Beata Szydło rozmawiała telefonicznie z premierem Królestwa Hiszpanii Mariano Rajoyem. Omawiano m.in. obecną sytuację polityczną w Hiszpanii.

Szefowa polskiego rządu przekazała wyrazy wsparcia dla hiszpańskiego rządu i wyraziła nadzieję, że zaistniałą sytuację uda się rozwiązać w drodze konsensusu i dialogu. Premier podkreśliła, że zdarzenia, które miały miejsce w Hiszpanii, są jej wewnętrzną sprawą i powinny być rozwiązane zgodnie z hiszpańskim porządkiem prawnym. Zaznaczyła, że polski rząd w pełni respektuje zasady integralności i jedności terytorialnej Królestwa Hiszpanii i ma nadzieje na szybkie ustabilizowanie sytuacji w tym kraju. Rozmowa stanowiła także okazję do poruszenia kwestii trwających w UE prac nad zmianami w dyrektywie o pracownikach delegowanych. Premier Beata Szydło wyraziła nadzieję na kontynuowanie współpracy w tej sferze na forum Wspólnoty.

/fot.arch.redakcji//premier.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Premier - Beata Szydło


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION