–,powiedziała,premier,Beata,Szydło,podczas,piątkowego,wystąpienia,w,Sejmie." />POWRÓT
     2017-12-09 00:00:00

To był dla mnie zaszczyt pełnić funkcję premiera rządu Rzeczypospolitej Polskiej.


"Chcę podziękować przede wszystkim moim rodakom, za to, że wspieraliście Państwo nasz rząd, za wasze głosy w kampanii wyborczej. Świadoma odpowiedzialności za moment historyczny, w którym znalazła się w tej chwili Polska, pozostanę w rządzie po to, żeby razem z Prawem i Sprawiedliwością budować dobrą zmianę" – powiedziała premier Beata Szydło podczas piątkowego wystąpienia w Sejmie.

Dobre dwa lata

"W ciągu tych dwóch lat udało się zrobić bardzo wiele dobrego. Jestem dumna z tego, że rząd Prawa i Sprawiedliwości w tym czasie przywrócił wiarę Polaków w polskie państwo, przywrócił godność polskim rodzinom, a przede wszystkim, że Polska tak wspaniale się rozwija" – zaznaczyła szefowa rządu, która w czwartek wieczorem złożyła rezygnację ze stanowiska Prezesa Rady Ministrów.

Jak dodała, filarami rządu PiS są rodzina, bezpieczeństwo i rozwój. W ocenie premier Beaty Szydło to właśnie rozwój może dać szansę, by Polska stała się państwem bezpiecznym, w którym chcą mieszkać polskie rodziny i rozwijać swoje ambicje i marzenia, oraz by gospodarka konkurowała z najlepszymi. "To jest najważniejsze wyzwanie, które stoi przed nami wszystkimi" – mówiła.

Nadal w rządzie dla dobrej zmiany

"Chcę podziękować przede wszystkim moim rodakom, za to, że wspieraliście Państwo nasz rząd, za wasze głosy w kampanii wyborczej. Świadoma odpowiedzialności za moment historyczny, w którym znalazła się w tej chwili Polska, pozostanę w rządzie po to, żeby razem z Prawem i Sprawiedliwością budować dobrą zmianę" – zapowiedziała. Beata Szydło podziękowała także Wysokiej Izbie i klubowi parlamentarnemu Prawo i Sprawiedliwość za wspólną pracę. "To był dla mnie zaszczyt pełnić funkcję premiera rządu Rzeczpospolitej Polskiej" – podkreśliła.

/fot.arch.redakcji/

/premier.gov.pl/

ODWIEDŹ PROFILE: Premier - Beata Szydło


 ZOBACZ PROFIL:
 

  HOT NEWS
  Problem migracyjny można rozwiązać tylko pomagając na miejscu. - Katarzyna Lubnauer nową przewodniczącą Nowoczesnej! - Prezydent: Nie podpiszę ustawy o SN, dopóki nie zostanie uchwalona zgłoszona przeze mnie zmiana w ustawie o KRS. - Prezydent przekazał Sejmowi do ponownego rozpatrzenia nowelizację ustawy o RIO.

Niezależny Portal Raciborski jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z serwisem: ul. Staszica 9/2, 47-400 Racibórz, reklama@raciborek.pl

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.

Copyright © 2010-2018 TOPORTAL PRODUCTION